عطر زنانه ادو تویلت

۶.۶۰۰.۰۰۰ تومان

در سالهای اخیر بسیاری از بانوان، به عطر و رایحه انتخابی همانند پوشاک، اهمیت زیادی قائل می‌شوند، لذا برای انتخاب یک عطر مناسب برای روزانه و یا استفاده از آن در مجالس، عطر زنانه ادو تویلت می‌تواند انتخابی فوق العاده مناسب باشد.

انواع عطر و ادکلن زنانه ادو تویلت

این محصول با داشتن سه نوت نوت رایحه ای، در هنگام استشمام ترکیبی از متریالهای چوبی و گل را برای مصرف‌کننده تداعی می‌سازد که به هیچ عنوان نت تند در ترکیبات مختلف این محصول استفاده نشده است.

نوت خنک و شیرین این محصول که برگرفته شده از رایحه میوه هایی مانند لیمو و نارنج می‌باشد، در کنار عصاره رایحه چوب و بلوط، نت آغازی و پایانی بسیار ماندگاری و خاطره‌انگیزی را برای مصرف‌کنندگان قابل استشمام می‌سازد.

بطری‌های شیشه‌ای ادکلن زنانه ادو تویلت، دارای تنوع رنگی بسیار بالایی هستند که می‌توانند برای شناخت و انتخابی آسان برای متقاضیان، یک راهنمای خوبی باشند، لذا رنگ قرمز، کرم، شیری و آبی از مدلهای پرطرفدار عطر مذکور می‌باشند که از لحاظ رایحه، تنوع بسیاری دارا می‌باشند.

رایحه‌های خاص این محصول نظیر مدل هالوین، با داشتن تناسب فوق‌العاده برای پوشش چهار فصل سال، امکان استفاده را در ایام مختلف فراهم آورده و زمینه ساز انتخاب یک عطر اقتصادی و محبوب را برای بانوان ایجاد می‌کند.

راهنمای خرید عطر زنانه ادو تویلت

ماندگاری عطر با برند ادو تویلت در مقایسه با سایر برندهای اصل و محبوب جهانی، در رتبه بسیار بالایی قرار دارد.

این محصول در انواع رایحه در حجم‌های متنوعی عرضه می شود که حجم 15 میلی لیتری آن به عنوان یک عطر همراه، می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد که دارای بطری‌های شیشه‌ای است، اما حجم‌های 50 و 100 میلی لیتری این محصول در سایز بسته بندی شیشه‌ای بزرگتر عرضه می شود که زیبایی بسیار عالی را دارا بوده و زیبایی دکوراسیون را برای میز توالت اتاق به وجود می‌آورد.

همواره برای تهیه حجم‌های مناسب، نوع مصرف و میزان استفاده از عطر را درنظر گرفته و طبق سلیقه‌ای که برای انتخاب رایحه عطر و ادکلن دارا هستید، نوع خنک یا گرم رایحه شیرین ارائه شده توسط برند ادو تویلت، اقدام به انتخاب و تهیه نمایید.

شما میتوانید برای خرید اینترنتی عطر از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی به لینک زیر مراجعه نمایید.

عطر زنانه ادو تویلت

 

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

Recent search terms: