عطر و ادکلن مردانه ادو پرفیوم

قیمت اصلی ۱.۹۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۷۵۵.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۱.۹۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۷۵۵.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۱.۹۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۷۵۵.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۱.۹۵۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۷۵۵.۰۰۰ تومان است.

انواع عطر ادو پرفیوم مردانه

یکی از دسته‌بندی‌های شناخته شده در مورد عطرها، تفکیک انواع عطر از یکدیگر بر اساس غلظت است. انواع عطر مردانه ادو پرفیوم به دسته‌ای از عطرها گفته می‌شود که در ترکیب آن‌ها به‌طور متوسطه بین ۱۵ تا ۲۰ درصد عصاره اصلی به کار رفته است و از این نظر بعد از انواع عطر (Perfume) که ممکن است تا ۴۰ درصد هم حاوی عصاره باشد، در رده دوم انواع عطر از نظر غلظت و کیفیت قرار می‌گیرد. به نسبت انواع عطر مردانه، ادو پرفیوم از ماندگاری کم‌تری برخوردار است اما با توجه به این‌که حداقل ۵ ساعت ماندگاری دارد و با قیمت کم‌تری هم می‌توان انواع مختلف آن را تهیه کرد، از گزینه‌های مناسب خرید یا تنوع بخشیدن به رایحه‌های مورد استفاده علاوه بر عطر اصلی به شمار می‌آید. از برترین برندهای تولید کننده ادکلن ادو پرفیوم مردانه می‌توان به تام فورد، آمواج، وود، کرید و بسیاری از برندهای شناخته شده دیگر اشاره کرد.

راهنمای خرید عطر مردانه ادو پرفیوم

هنگام خرید انواع ادو پرفیوم مردانه آگاهی از ترجمه تحت‌اللفظی این واژه که عطر- آب می‌شود مفید است، چراکه به روشنی ماهیت این محصولات را از نظر غلظت و قیمت مشخص می‌کند.
از ادو پرفیوم معمولاً با نام فرعی عطر شب (به دلیل ماندگاری که درست به اندازه ساعات بیداری در شب است) هم یاد می‌شود و افراد معمولاً خرید این محصول را برای این منظور در دستور کار قرار می‌دهند.
دسته‌بندی کلی برای انتخاب و خرید ادو پرفیوم مردانه بر اساس چهار رایحه گرم، خنک، تلخ و شیرین صورت می‌گیرد و کاربردی‌تر است که برای یک خرید راحت‌تر، ابتدا نوع رایحه مد نظر یا ترکیب‌های مورد علاقه‌تر را مشخص کنید.
هنگام خرید عطر مردانه ادو پرفیوم باید به موضوع رایحه اولیه، رایحه میانی و رایحه پایانی توجه شود. در انواع عطرها رایحه اولیه یا تاپ نوت قوی و مؤثرتر از رایحه میانی است، درحالی‌که رایحه اصلی عطر درواقع رایحه میانی و به دنبال آن رایحه پایانی است، بنابراین بهتر است انتخاب عطر مردانه بر اساس رایحه اولیه صورت نگیرد.

شما میتوانید برای خرید اینترنتی عطر از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی به لینک زیر مراجعه نمایید.

عطر مردانه ادو تویلت

عطر مردانه ادو کلن

 

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

مشتریان گرامی

لطفا برای سفارش محصولات ابتدا از طریق واتسپ و یا تماس تلفنی از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید.