عطر و ادکلن ادو تویلت مردانه

قیمت اصلی ۲.۶۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان است.

انواع عطر و ادکلن‌های مردانه ادو تویلت

میزان غلظت عطر ادو تویلت مردانه در حدود ۵ تا ۱۵ درصد است و از این نظر پایین‌تر از انواع عطر مردانه ادو پرفیوم (با غلظت ۱۵ تا ۴۰ درصد) دسته‌ای مقرون‌به‌صرفه از عطرها را معرفی می‌کند. میزان ماندگاری این دسته از عطرها با توجه به برند تولیدکننده و کیفیت محصول متفاوت است اما در بیشتر موارد و به طور متوسط تا ۳ ساعت ماندگاری را می‌توان برای آن متصور بود. به‌طورمعمول بیشتر برندهای فعال در زمینه ساخت عطر، تولید انواع ادو تویلت را به عنوان یک محصول ارزان و کاربردی در دستور کار قرار داده‌اند که برای نمونه می‌توان به برندهایی همچون شنل، دیور، تام فرود، جورجیو آرمانی و… اشاره کرد.

راهنمای عطر ادو تویلت مردانه

یکی از نکاتی که برای انتخاب و خرید عطر ادو تویلت مردانه اهمیت دارد، توجه به موارد مصرف آن است. با توجه به غلظت پایین و مدت زمان محدود ماندگاری انواع ادکلن ادو تویلت مردانه، این عطرها نیاز به چندین بار تجدید رایحه در طول روز دارند، بنابراین بهتر است این محصولات با توجه به این ویژگی خریداری شود.
نکته دیگری که افراد را در زمینه خرید ادو تویلت مردانه راهنمایی می‌کند، این است که خرید این دسته از عطرها با رایحه‌های خنک مرسوم‌تر از سایر روایح مانند رایحه تلخ و یا شیرین است، چون عمده کاربرد ادو تولیت بعد از استحمام یا اصلاح شناخته می‌شود.

قیمت عطر ادو تویلت مردانه

با توجه به غلظت پایین‌تر عصاره یا روغن عطر به کار رفته در این دسته از عطرها، محدوده قیمت عطر ادو تویلت مردانه را می‌توان تا ۵۰ درصد کم‌تر از انواع ادو پرفیوم مردانه در نظر گرفت. طبیعی است که این قاعده کلی بسته به عوامل مختلفی مانند برند عطر، نوع عطر، ترکیبات سازنده و شرایط فروش دچار تغییر می‌شود، اما به‌طورکلی می‌توان انواع ادو تولیت مردانه را از نظر قیمت به عنوان یک گزینه مقرون‌به‌صرفه با ویژگی‌های غلظت و ماندگاری قابل قبول در نظر گرفت.

شما میتوانید برای خرید اینترنتی عطر از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی به لینک زیر مراجعه نمایید.

عطر مردانه ادو پرفیوم

عطر مردانه ادو کلن

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

مشتریان گرامی

لطفا برای سفارش محصولات ابتدا از طریق واتسپ و یا تماس تلفنی از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید.