قیمت عطر تن فور اور-عطر علی دایی

فیلترها

بر اساس جنسیت

انتخاب بر اساس جنسیت

دسته‌بندی محصولات

انتخاب دسته بندی

بر اساس جنسیت

بر اساس قیمت - slider
بر اساس قیمت - inputs

بر اساس رایحه عطر

بر اساس رایحه
TEN 10 FOREVER

قیمت عطر علی دایی

برند TEN 10 FOREVER-تن فور اور 10 فور اور
انسان ها قدم بر عرصه زندگی می‌گذارند، می‌آیند و می‌روند. قهرمانان موفقیت را در میدان ها کسب کرده و جام های پیروزی را بالا می‌برند، مدال ها بدست می‌آیند و پس از مدتی به خاطره‌ها می‌پیوندند.

آنچه جاودانه می‌شود مدال ها و جام ها نیستند، بلکه قهرمانانی هستند که تبدیل به اسطوره می‌شوند. انسان هایی خودساخته، مردمی و میهن‌پرست. اسطوره‌هایی که ردپایی ماندگار و جاودان در صفحه‌ی زمانه برجای می‌گذارند.

جوانمردانی که نه به افتخار رکوردها و پیروزی ها که با تکیه بر انسانیت شان در قلب ها جای می‌گیرند.
او می‌گوید: ” هرگز عشق و محبتی  که شما مردم به من ابراز داشته اید را فراموش نخواهم کرد به ویژه در سالهای طولانی پس از دوران فوتبالم. عشق من به شما مردم به همان اندازه قوی است.

برای من مهم این است که شما من را فقط به عنوان بازیکن فوتبال به خاطر نیاورید. بلکه آرزو دارم من را به عنوان فردی که همیشه کنار مردمش بوده به یاد داشته باشید.”
“10 FOREVER” یا شماره 10 جاودانه، از قهرمانی اسطوره‌ای و احترام وی به میهن و مردمش الهام گرفته است.

باشد که انعکاس زیبایی و اصالت روح این قهرمان ملی در زوایای مختلف روایح عطرهای این برند خود را عیان کنند.شیشه عطرهای این برند در عین سادگی و شکیل بودن، به واسطه تراش ها و وجوه متعدد خود، نور را بطور زیبایی انعکاس داده و درخشش اصالت روح قهرمان ملی ما را متجلی می‌کند.
نام برند نیز حک شده بر لوحی فلزی روی شیشه قرار گرفته است و به آن جلوه‌ای جذاب‌تر و لوکس‌تر بخشیده.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.