قیمت عطر لووه

فیلترها

بر اساس جنسیت

انتخاب بر اساس جنسیت

دسته‌بندی محصولات

انتخاب دسته بندی

بر اساس جنسیت

بر اساس قیمت - slider
بر اساس قیمت - inputs

بر اساس رایحه عطر

بر اساس رایحه

LOEWE

برند لووه-Loewe يك برند در زمينه پوشاك و توليد محصولات لوکس در اسپانيا مى باشد.

دوره تاسيس و راه اندازى اين برند مربوط به زمانى مى شود كه گروهى از صنعتگران حوزه چرم در سال 1846 اقدام به تاسيس يك فروشگاه در منطقه تجارى مادريد كردند.

در سال 1872 صنعتگری آلمانى به نام “Enrique Roessberg Loewe” با عشق به فرهنگ اسپانيايى به مادريد رفت و به منظور توسعه كار در زمينه حرفه اش و راه اندازى برند “Loewe” به گروه صنعتگران چرم آنجا ملحق شد.

سال 1892 از سالهاى موفق اين مجموعه در مادريد بود، چرا كه به عنوان بهترين توليد كننده كالا هاى چرمى با كيفيت شناخته شدند و برندشان مورد تائيد بسيارى قرار گرفت.

از ديگر موفقيت هاى “Loewe” كه به عنوان امتياز نيز به شمار می رود، انتخاب اش به عنوان طراح اختصاصى خاندان سلطنتى زير نظر پادشاه “Alfonso XII” در سال 1905 بود.

موقعيت هاى موفق كارى سرانجام زمينه را براى گسترش مجموعه فراهم كرد و توانستند شعبه دوم خود را در بارسلونا راه اندازى كنند.

شعب ديگر مجموعه در سال 1923 راه اندازى شد و در سال 1934 گسترش یافت و مديريت شركت را نوه اِنريكه “Enrique Loewe Knapp”به عهده گرفت.

تا به امروز آسيا منطقه ايى بسيار پرطرفدار براى Loewe بوده است. آنها اولين شعبه شان را در ژاپن در سال 1976 تاسيس كردند.

و اما خط توليد محصولات عطرى اين شركت در سال 1972 با معرفى رايحه اى ويژه بانوان به نام “L de Loewe” فعاليت خود را شروع كرد.

دو سال بعد اولين محصول مردانه به نام “Loewe Loewe” را نيز معرفى كردند.

همكارى لووه با شركت توليد كننده كالا هاى لوكس فرانسوى “LVMH” زمينه را براى گسترش لووه در سطح بين الملل و به ویژه در اسپانیا فراهم كرد.

اين همكارى در زمينه توليدات عطرى لوه ادامه يافت تا جايى كه محصولات پرطرفدارى از جمله عطر “Aire Loewe” در سال 1985 وارد بازار اسپانيا شدد و در صدر فروش محصولات اين مجموعه قرار گرفت.

شركت “LVMH” به طور رسمى مدیريت مجموعه لووه را در سال 2006 به عهده گرفت و “Narciso Rodriguez” طراح معروف و صاحب برند را به عنوان طراح بخش لباس هاى زنانه قرار داد. همچنين “Stuart Vevers” به عنوان مدير خلاق لووه در سال 2008 برگزيده شد.

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.