قیمت عطر برکورت

فیلترها

بر اساس جنسیت

انتخاب بر اساس جنسیت

دسته‌بندی محصولات

انتخاب دسته بندی

بر اساس جنسیت

بر اساس قیمت - slider
بر اساس قیمت - inputs

بر اساس رایحه عطر

بر اساس رایحه
brecourt-logo

عطر برکورت

BRECOURT برند عطر ادکلن برکورت اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن فرانسوی است.کمپانی عطر برکورت-ادکلن برکورت-Brecourt در سال 2010 توسط شخصی به نام Emilie Bouge ایجاد شد.

این برند که با شخصیت ایشان مرتبط بود به گفته خودش بازتابی از هنر او به طور آزادانه و در دو زمینه است. سنت مواد خام و مدرن بودن فرمول ها به علاوه احساسات خالق و خلق ترکیبات جدیدد نیز را چاشنی کار خود می دانست.

احساسات به طور خاصی با ضمیر ناخودآگاه ما ارتباط برقرار می کنند. و به صورت یک تجربه ای که شخصی هم نیست به ما باز می گردند.

به اجداد و نیاکانان ما و ارتباط آنها با بشر طبیعت و سوالات مربوط به هستی وصل می شوند .

از آنجا که حس بویایی مخلوطی زیرکانه از عطر. شخص و یک مفهوم می باشد به نظر ایشان مفهوم مهم ترین بخش بوده ،چرا که در ذهن ما تمامی خاطرات حواس دیگر را نیز مجسم می کند. و این همان منبع اساسی و اصلی الهامات خانم امیلی می باشد.

بنابراین او می گوید که من در یک شیشه مکان ها و لحظات خاص را قرار داده ام که نمایانگر شخصیت افرادی است.

که ممکن است از آن مکان ها و لحظات لذت ببرند . احساس کردن یک بو به مانند کاوش در انسانیت از درون می باشد . برند برکورت بازه زمانی 2010 تا 2012 دارای 12 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد.

خرید عطر برکورت

قیمت انواع عطر و ادکلن عطر برکورت مردانه و زنانه بر اساس نوع عصاره هایی که از آن ها عطر تهیه شده و همچنین کیفیت عطر، تعیین می شود. شما می توانید برای  خرید عطر اصل در رایحه های مختلف، به فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی مراجعه نمایید تا مناسب ترین قیمت های بازار را تجربه نمایید.

Recent search terms:

  • https://malakootiperfume com/brand/brecourt-عطر-ادکلن-برکورت/

نظرات مشتریان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

عضویت در کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.