عطر زنانه تلخ

۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان

ترکیبات عطر زنانه تلخ

چند مورد از رایحه های پر کاربرد در صنعت عطر و ادکلن را در ذیل معرفی نمودیم تا آگاه شوید که با ترکیب چه نوع رایحه هایی رایحه عطر زنانه تلخ به وجود خواهد آمد و یک عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا شکل میگیرد.

مرکبات ذاتا خنک و تازه هستند و در بیشتر موارد با این ماهیت تازگی ذاتی خود تعریف می شوند. اما نارنج در بین مرکبات استثنا است، چون رایحه آن از عصاره بخار شاخه های کوچک و برگ های درخت تلخ نارنج گرفته می شود و اسانس های آن در دسته عطر تلخ و خنک، گاها با نت های شیرین مرکباتی قرار می گیرد.

عطرهای میوه ای فراتر از مرکبات، در سالهای اخیر به حدی در بین مردان و زنان محبوب شده اند که به شایستگی یک دسته از رایحه ها را به خود اختصاص داده اند. در سالهای اخیر این نوع رایحه موجب ایجاد ترکیب فوق العاده ایی در نت های عطر شده است.

عطر گل ها، احساس رمانتیک بودن و اغلب زنانه بودن را القا میکنند اما بعضا در انواع عطر مردانه ترکیب شده اند. با بو کردن این نوع عطر، طبیعی بودن در یک ترکیب نمایان می شود و رایحه هایی ماند صمغ درختان مختلف و درخت گل حنا را می توان در دسته عطر زنانه تلخ قرار داد.

گل های سفید نیز بیشتر از سایر گلها، خاصیت تسکین دهی و آرامش بخش بودن را دارند. شادابی، وفور مست کنندگی این نوع رایحه، آن را برای زنان خاص و ویژه می سازد.

کلمه سبز برای اکثر ماها یاد آور برگ ها و علف های تازه است در این طبقه بندی میتوان به رایحه هایی مانند صمغ زرد اشاره کرد که در واقع از صمغ نوعی علف بلند تهیه می شود و رایحه ایی تلخ و نافذ دارد.

ادکلن های که رایحه های چوبی دارند متاثر از طبیعت بوده و رگه های مردانه تری داشته و مورد پسند آقایان است و موجب تقویت حس بویایی افراد می شوند و طرفداران خاص خود را دارد.عطر تلخ با رایحه های مختلف

تشخیص عطر زنانه غیر اورجینال

حقیقت این است که صد در صد از عطر های مصنوعی که بر بازار تسلط دارند، از مشتقات شیمیایی غیر طبیعی هستند که افراد جامعه را اذیت می کنند، بسیاری از این نوع عطرها از مشتقات نفتی هستند و بوی بدی مشابه نفت دارند و مدتی پس از استفاده موجب آزار خود فرد و اطرافیان می شوند.

همینطور در بعضی از این محصولات درصد قابل توجهی الکل وجود دارد که این مورد نیز رایحه و ماندگاری دلچسبی را رقم نمی زند؛ بنابراین موقع خرید عطر بسیار دقت کنید و همه جوانب خرید خود را بررسی کنید تا فریب ظاهر زیبا یا تبلیغات و نام های تحریک کننده را نخورید.

جهت انتخاب و خرید عطر تلخ زنانه معروف باید غلظت، نت های تشکیل دهنده، ماندگاری، رد بو، دامنه پخش و… را در نظر بگیرید و به این منظور باید روش حضوری یا اینترنتی خرید یک عطر تلخ زنانه نیز همراه با دقت کافی انجام گردد و ود گرل، تام فورد لاست چری، امنیا بولگاری و… نمونه‌هایی از انواع عطر تلخ زنانه معروف هستند.

شما میتوانید برای خرید عطر از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی به لینک زیر مراجعه نمایید.

عطر زنانه

عطر زنانه ترش

عطر زنانه تند

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.