عطر زنانه تلخ

عطر تلخ زنانه با ماندگاری بالا

چند مورد از رایحه های پر کاربرد در صنعت عطر و ادکلن را در ذیل معرفی نمودیم تا آگاه شوید که با ترکیب چه نوع رایحه هایی رایحه عطر زنانه تلخ به وجود خواهد آمد و یک عطر زنانه تلخ با ماندگاری بالا شکل میگیرد.

مرکبات ذاتا خنک و تازه هستند و در بیشتر موارد با این ماهیت تازگی ذاتی خود تعریف می شوند. اما نارنج در بین مرکبات استثنا است، چون رایحه آن از عصاره بخار شاخه های کوچک و برگ های درخت تلخ نارنج گرفته می شود و اسانس های آن در دسته عطر تلخ و خنک، گاها با نت های شیرین مرکباتی قرار می گیرد.

عطرهای میوه ای فراتر از مرکبات، در سالهای اخیر به حدی در بین مردان و زنان محبوب شده اند که به شایستگی یک دسته از رایحه ها را به خود اختصاص داده اند. در سالهای اخیر این نوع رایحه موجب ایجاد ترکیب فوق العاده ایی در نت های عطر شده است.

عطر گل ها، احساس رمانتیک بودن و اغلب زنانه بودن را القا میکنند اما بعضا در انواع عطر مردانه ترکیب شده اند. با بو کردن این نوع عطر، طبیعی بودن در یک ترکیب نمایان می شود و رایحه هایی ماند صمغ درختان مختلف و درخت گل حنا را می توان در دسته عطر زنانه تلخ قرار داد.

گل های سفید نیز بیشتر از سایر گلها، خاصیت تسکین دهی و آرامش بخش بودن را دارند. شادابی، وفور مست کنندگی این نوع رایحه، آن را برای زنان خاص و ویژه می سازد.

کلمه سبز برای اکثر ماها یاد آور برگ ها و علف های تازه است در این طبقه بندی میتوان به رایحه هایی مانند صمغ زرد اشاره کرد که در واقع از صمغ نوعی علف بلند تهیه می شود و رایحه ایی تلخ و نافذ دارد.

ادکلن های که رایحه های چوبی دارند متاثر از طبیعت بوده و رگه های مردانه تری داشته و مورد پسند آقایان است و موجب تقویت حس بویایی افراد می شوند و طرفداران خاص خود را دارد.انواع عطر زنانه با رایحه های مختلف در عطر ملکوتی موجود می باشد.

برای خرید عطر اصل می توانید به فروشگاه ما به صورتی حضوری یا انلاین سر بزنید.عطر ملکوتی با ضمانت 100 درصد اصل بودن عطر مورد نظرتان را به شما تحویل می دهد.

 

 

عطر تلخ زنانه معروف

 

در بازار عطر تلخ زنانه زیادی وجود دارد که می توانیم به معروف ترین انها اشاره کنیم.

  • ورساچه کریستال نویر ادو پرفیوم
  • والنتینو دونا نویر ابسولو
  • آمواج ممویر
  • کلینیک آروماتیکس الکسیر ادو پرفیوم

 

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

مشتریان گرامی

لطفا برای سفارش محصولات ابتدا از طریق واتسپ و یا تماس تلفنی از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید.