عطر شیرین مردانه

قیمت اصلی ۱.۲۴۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۱۲۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۱.۴۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان است.

عطر شیرین مردانه، یکی از عطرهای بسیار پر فروش و گرم است که رایحه ی آن، مورد پسند بسیاری از آقایان است. برخی از خانم ها نیز دوست دارند همسرشان، از عطر شیرین مردانه استفاده کند.

انتخاب عطر شیرین برای برخی از افراد، کار ساده ای نیست. زیرا روایح مختلفی از عطرهای شیرین، در بازار وجود دارد. ادوتویلت و ادکلن شیرین مردانه، با برندهای مختلف در بین آقایان، شهرت بالایی دارد. به خصوص در فصل زمستان و پاییز که فروش عطرهای شیرین، چند برابر می شود.

ادکلن شیرین مردانه

برخی از آقایان، دوست دارند به جای زدن عطر به گردن یا لباس خود، از ادکلن شیرین مردانه استفاده کنند. ادکلن شیرین مردانه، به چند نوع تقسیم می شود. برخی از ادکلن های شیرین را می توان روی لباس زد. برخی را فقط برای بعد از اصلاح صورت استفاده می کنند. در هر صورت، هر دو ادکلن شیرین، مورد پسند آقایان است.

عطر خنک و شیرین مردانه

عطر خنک و شیرین مردانه، تفاوت های زیادی باهم دارند که مهمترین آن، خنک و گرم بودن است عطر شیرین گرم است و در فصل سرد سال، استفاده می شود اما عطر خنک در فصول گرم کارایی بیشتری دارد.

عطر گرم و شیرین مردانه

عطر گرم و شیرین مردانه از عطرهایی است که ماندگاری بالایی دارد و افرادی که زیاد عرق می کنند، کمتر پیش می آید که بوی این عطر از بدن و لباسشان برود.

چه مردانی به سراغ خرید عطرهای شیرین می روند؟

معمولا آقایانی که طبع سرد و متعادلی دارند، دوست دارند روایح شیرین را امتحان کنند اما آقایان با طبع گرم نیز از عطرهای شیرین استقبال می کنند.

محبوب‌ترین عطرهای مردانه شیرین

محبوب ترین عطرهای شیرین مردانه در بازار، بسیار زیاد هستند. شاید بتوان گفت عطر کارولینا هررا بد بوی و یا عطر اومو سالواتوره را از مهم ترین و محبوب ترین عطرهای شیرین در دنیا نام برد.

برای خرید اینترنتی عطر شیرین مردانه به کجا مراجعه کنیم؟

این روزها برای خرید عطرهای مردانه و زنانه، بهتر است خریدتان را اینترنتی انجام دهید. زیرا امکان دیدن عطرهای بسیار زیاد و مقایسه آنها برای شما وجود دارد. البته اگر تمایل به خرید حضوری دارید هم می توانید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید.

قیمت عطر مردانه شیرین

مهم ترین مسئله ای که برای آقایان ایرانی در خرید عطر حائز اهمیت است، قیمت عطر شیرین است. قیمت عطر شیرین بسته به درصد خلوص، برند و ساخت داخل یا خارج بودن و برخی عوامل دیگر دارد.

خرید ادکلن شیرین مردانه از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی

برای خرید ادکلن شیرین مردانه، بهترین کار، خرید از فروشگاه اینترنتی است. زیرا امکان مقایسه قیمت و برندها برای شما وجود داشته و می توانید در وقت و هزینه ی خود، صرفه جویی کنید.

عطرملکوتی یکی از بهترین فروشگاه اینترنتی عطرو ادکلن می باشد.

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

مشتریان گرامی

لطفا برای سفارش محصولات ابتدا از طریق واتسپ و یا تماس تلفنی از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید.