عطر و ادکلن مردانه ترش

قیمت اصلی ۴.۶۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴.۶۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۴.۹۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴.۹۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۱۴.۶۰۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳.۱۴۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۴.۵۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۴.۹۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴.۸۰۰.۰۰۰ تومان است.

قیمت اصلی ۵.۸۸۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵.۸۰۰.۰۰۰ تومان است.

عطر ترش مردانه 

یکی از ملاک های جذابیت و استایل شیک در آقایان و خانم ها، استفاده از عطر و ادکلن می باشد. عطر و ادکلن دنیای وسیعی دارد و امروزه از عصاره های مختلف، می توان انواع عطر و ادکلن با رایحه های مختلف را تولید نمود. یکی از انواع عطر های مورد استفاده و پر طرفدار در بین آقایان، عطر مردانه ترش می باشد. این عطر ها دارای انواع مختلف می باشند. از مهم ترین انواع عطر و ادکلن مردانه ترش، می توان به این موارد اشاره کرد: عطر لانوین، پاکو رابان، سالواتوره، پرادا، دیور و ناسوماتو. این مدل عطر ها، جز انواع عطر و ادکلن خنک و ترش مردانه به حساب می آیند و طرفداران خاص خود را دارند.

از نکات جالبی که در مورد عطر و ادکلن مردانه ترش وجود دارد، می توان به رایحه ی خاص آن ها اشاره کرد که با استشمام آن ها، رایحه ی میوه و مرکبات را به یاد خواهد آورد. عطر و ادکلن های ترش، معمولا به صورت خنک نیز خواهند بود. به همین دلیل است که این نوع عطر ها مورد پسند آقایان جوان قرار می گیرد.

راهنمای خرید عطر مردانه ترش

خرید عطر مردانه در هر نوعی بسیار حساس و مهم می باشد زیرا سلایق مختلفی در انتخاب رایحه وجود دارد. اما به طور کلی خرید عطر مردانه ترش، به ویژگی های شخصیتی و سن و سال، ارتباط مستقیمی دارد. همان طور که گفتیم، عطر و ادکلن ترش و خنک مردانه، بیشتر مناسب آقایان جوان با تیپ شخصیتی شاداب می باشد. بنابراین استفاده از این نوع عطر ها، برای آقایان مسن توصیه نمی شود. علاوه بر این ها، در هنگام خرید هر نوع عطر و ادکلنی، باید به حساسیت های فردی هم توجه داشته باشید. شما می توانید برای خرید انواع عطر ترش و خنک مردانه در انواع مختلف، به  سایت عطر ملکوتی مراجعه نمایید.

 

 

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.