عطر مردانه ۵ میلیون به بالا

عطر مردانه پنج میلیون تومان به بالا

خوشبو بودن بدن و لباس های یک آقا، بسیار با اهمیت است. تصور کنید یک آقا در یک میهمانی یا یک قرار عاشقانه و حتی در محل کار، با یک عطر خوشبو و جذاب، چقدر می تواند جذاب تر به نظر برسد. البته عطرهای خوشبو با قیمت زیر 5 میلیون تومان هم عطرهای بسیار خوبی هستند. اما عطر مردانه پنج میلیون به بالا، معمولا ماندگاری بالایی روی بدن و به خصوص لباس های آقایان دارد.

معروف ترین ادکلن های مردانه پنج میلیون تومان به بالا

عطرهای آقایان با قیمت 5 میلیون به بالا، در بازار عطر و ادکلن، بسیار زیاد هستند. این عطرها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با روایح گوناگون وجود دارند. برخی از این عطرها شامل موارد زیر است که معروف ترین عطرهای گران قیمت هستند:

  • آمواج باندلس
  • آمواج اورتور
  • کرید رویال واتر
  • آمواج پورتریال
  • آمواج براکن
  • آمواج انکلیو

برخی از افراد ترجیح می دهند از ادکلن های مردانه پنج میلیون تومان به بالا استفاده کنند. البته این عادت در بسیاری از موارد، هیچ ارتباطی به گران یا لاکچری بودن ادکلن ندارد. کیفیت بالا، اصل و اورجینال بودن، رایحه ی معروف و برند بودن، از عواملی هستند که سبب می شود برخی از افراد، عطرمردانه پنج میلیون تومان به بالا را به عطرهای ارزان تر، ترجیح دهند.


راهنمای خرید عطر مردانه پنج میلیون تومان به بالا

برای خرید عطر گران قیمت، بهتر است در مورد عطر و ادکلن های مختلف، اطلاعات خوبی بدست بیاورید. باید برندهای مختلف را بشناسید و در صورت نیاز، آن ها را تست کنید. البته بسیاری از فروشگاه های عطر و ادکلن، اجازه ی تست کردن عطر و شیشه ادکلن 5 میلیون تومان به بالا را به شما نمی دهند اما در شیشه های بسیار کوچک و کم حجم، مقداری را تحت عنوان تستر در اختیار شما میگذارند تا با خیال راحت تست کنید.

شما می توانید برای خرید ادکلن مردانه پنج میلیون تومان به بالا، از فروشگاه های اینترنتی و برند، خرید خود را انجام دهید.

شما میتوانید برای خرید اینترنتی عطر از فروشگاه اینترنتی عطر ملکوتی به لینک زیر مراجعه نمایید.

عطر مردانه تا یک میلیون

عطر مردانه ۲ تا ۵ میلیون تومان

عطر مردانه ۱ تا ۲ میلیون

عضویت در کانال تلگرام
با عضویت در کانال تلگرام ما، از تخفیف‌های محدود برای
خرید عطر و ادکلن استفاده کنید!

با عضویت در کانال تلگرامی فروشگاه عطر و ادکلن ملکوتی، علاوه بر دریافت اطلاعات جذاب و مفید در زمینه عطر، ادکلن و زیبایی، از جشنواره‌ها و تخفیف‌های خاص ما نیز می‌توانید استفاده کنید.

مشتریان گرامی

لطفا برای سفارش محصولات ابتدا از طریق واتسپ و یا تماس تلفنی از مشاوره تلفنی ما بهره‌مند شوید.