● عطر درمانی چیست؟
مهر ۲۵, ۱۳۹۵

مزایا و معایب خریدهای اینترنتی

فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME با شناخت تمامی آنچه خریداران اینترنتی از یک خرید مطمئن و آسان میخواهند و ‌با کمک متخصصین برنامه نویس از جای جای ایران لذت خریدی مطمئن و پیشرفته را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

امروزه خرید اینترنتی در سراسر جهان به یک روش رایج برای خریدی آسان و مطمئن بدل شده است.

افراد بسیاری به دنبال گزینه های شگفت انگیز خرید هستند.

فروشگاه های اینترنتی هم این مسئله را میدانند و همیشه پیشنهادهای شگفت انگیزی برای این افراد دارند.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در سوخت و انرژی

مقایسه کالاها و قیمت ها

گستره فراوان محصولات

قیمت های مناسب

دسترسی ۲۴ ساعته

عدم وجود صف و معطلی

و جستجوی پیشرفته محصولات

همه و همه از مزایای یک خرید اینترنتی حرفه ای هستند که توانسته اند امروزه خرید اینترنتی را به تجارتی پر رونق تبدیل کنند.

فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME نیز با شناخت تمامی آنچه خریداران اینترنتی از یک خرید مطمئن و آسان میخواهند و ‌با کمک متخصصین برنامه نویس از جای جای ایران لذت خریدی مطمئن و پیشرفته را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد

در ادامه برخی از مزایای خرید اینترنتی و چگونگی‌ توجه به این مزایا در فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME را میخوانیم

صرفه جویی در زمان

در صورتی که شما یکی از مشتریان فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME هستید میتوانید فقط با چند کلیک ساده تمام نیازهای خود را در عرض چند دقیقه خریداری کنید و در سریعترین زمان ممکن ( تهران : یک تا سه ساعت و باقی شهرها : اغلب ۲۴ ساعت ) به رایگان در سراسر ایران تحویل بگیرید .

صرفه جویی در سوخت و کمک به رفع آلودگی هوا

بازار صنایع سوختی هر روز با افزایش و کاهش هزینه های سوختی در جدال است . شما برای خرید از فروشگاه اینترنتی MALAKOOTI PERFUME هیچوقت نیاز به وسیله نقلیه و ‌تحمل ترافیک و گشت و گذار در هوای آلوده ، گرم و یا سرد نخواهید داشت .

سفارش خود را ثبت میکنید و سرگرم پذیرایی از خود یا استراحت و یا انجام کارهایتان میشوید ، ما به سرعت محصول خریداری شده شما را به دستتان خواهیم رساند .

صرفه جویی در انرژی

خرید و ‌گشت و گذار نیاز به زمان زیادی دارد و در اغلب موارد خسته کننده است .

این امر زمانی بدتر خواهد شد که محصولی در فروشگاه های سطح شهر موجود نباشد یا شما اطمینان زیادی به فروشگاه ها نداشته باشید .

در هنگام خرید آنلاین از فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME لازم نیست شما انرژی پر ارزشتان را هنگام خرید صرف کنید . آرامش خیال روانی نیز دیگر مزیت مهمی است که در هنگام خرید از MALAKOOTI PERFUME تجربه خواهید کرد ، چه چیزی بهتر از محصولات اصل با بهترین قیمت ؟

گستره محصولات

۱۵۰ برند و نزدیک به ۲۰۰۰ کالا ،

گستره محصولات MALAKOOTI PERFUME تحقق کامل یک رویاست ، ۳ برابر بیشتر از بهترین فروشگاه های کشورهای حاشیه خلیج فارس و ۲ برابر بیشتر از فروشگاه های اروپا.

MALAKOOTI PERFUMEدر شرایطی امکان ارائه محصولات بیش از ۱۵۰ برند در ایران را فراهم کرده است که فروشگاه های سفورا ( معروف ترین فروشگاه عطر و لوازم آرایشی در جهان ) فقط امکان ارائه محصولات ۴۵ برند را دارا هستند .مقایسه MALAKOOTI PERFUME با فروشگاههای کشورهای دیگر خود گواه انتخاب شایسته لقب بزرگترین فروشگاه آنلاین MALAKOOTI PERFUME در خاورمیانه خواهد بود .

مقایسه کالا ها و قیمت ها

به جز اینکه میتواند با یک جستجوی ساده در سطح اینترنت قیمت های MALAKOOTI PERFUME را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنید ، امکانات وب سایت MALAKOOTI PERFUME به شما اجازه خواهد داد تا دو‌ یا چندین کالا را با هم ‌مقایسه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید .

مشتری مداری و کسب اعتبار

در خریدهای اینترنتی برای احترام به حقوق مشتری مرزی وجود ندارد ، شما با بهترین قیمت بهترین محصولات را از MALAKOOTI PERFUME خرید میکنید ، در انتهای خرید اعتبار کسب میکنید و میتوانید مبلغ اعتبار خود را در خریدهای بعدی استفاده کرده یا پس انداز کنید .

دسترسی ۲۴ ساعته

خرید از فروشگاه آنلاین هیچ محدودیتی ندارد ، ۲۴ ساعته خرید کنید و ۲۴ ساعته پرداخت نمایید .

ما هم بصورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم و حواسمان به امنیت خرید شما هست .

این موضوع زمانی دل انگیز تر خواهد شد که بدانید MALAKOOTI PERFUME تنها فروشگاه اینترنتی ایران است که روزهای جمعه نیز مانند باقی روزها یکسره از ۹:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ شب سفارشات شما را ارسال خواهد کرد .

عدم وجود صف و معطلی

شما معطل نخواهید شد ، فقط چند کلیک‌ و تمام ! سفارش شما در هر شرایطی و هر جشنواره و‌ تعطیلی ، هر عید و هر مناسبتی فقط با چند کلیک ساده ثبت خواهد شد .

جستجوی پیشرفته کالا

الحق که خرید اینترنتی عطر کار سختیست ! اما نه در MALAKOOTI PERFUME

از جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید ، دقیقا همان چیزی که میخواهید را خواهید یافت ، هیچ فروشنده ای نمیتواند تا به این حد شما را با سلیقه واقعی تان آشنا کند .

اطمینان در خرید

شاید تجربه کلمه اطمینان به تمامی موارد یاد شده ارجح باشد ، شعار MALAKOOTI PERFUME ، حس خوب اطمینان است .

مشتریان MALAKOOTI PERFUME ، کلمه اطمینان را به خوبی درک کرده اند .

اما هر خریدی در دنیا معایبی هم دارد که کارشناسان ما در MALAKOOTI PERFUME با شناخت این معایب ، کمی و کاستی ها را به حداقل رسانده اند

در ادامه معایب خریدهای اینترنتی و راهکارهای MALAKOOTI PERFUME برای رفع آنها را میخوانیم

عدم امکان بررسی کالا از نزدیک

بو ‌کردن مهمترین دغدغه ذهنی همه مشتریان عطر در خرید های اینترنتی است .

کارشناسان MALAKOOTI PERFUME در ابتدا با طراحی ربات تلگرام و حالا با رونمایی از پیشرفته ترین نوع جستجو با صحیح ترین اطلاعات توانسته اند هر مشتری را برای رسیدن به رایحه مورد نظر خود راهنمایی و کمک کنند .

ما میدانیم که استشمام عطر در زمان خرید برای خریدار بسیار مهم است ، از این رو سعی کرده ایم تا نتایج جستجوی پیشرفته شما در سایت در هر مرحله مستقیما شما را به سمت سلیقه تان هدایت کند .

البته مشتریان طلایی MALAKOOTI PERFUME همیشه میتوانند قبل از خرید از MALAKOOTI PERFUME رایحه مورد نظر خود را درب منزل یا در هر مکانی که هستند استشمام کنند .

کاهش رضایت در لحظه خرید

همه ما عاشق این هستیم که بعد از خرید ، محصول خریداری شده مان را لمس کنیم و اگر عطر باشد ، چند اسپری به روی خود بپاشیم و لذت ببریم

راهکار MALAKOOTI PERFUME برای حل این مشکل خدمات دهی سریع است .

در شرایطی که برخی فروشگاههای اینترنتی ارسال یک سفارش را تا ۲۰ روز به تعویق می اندازند ، MALAKOOTI PERFUME با افتخار تنها فروشگاه آنلاین ایران است که کلیه سفارشات واصله را تماما در همان روز ثبت سفارش با معتبرترین واحدهای خدماتی حمل و نقل به سر تا سر ایران ارسال میکند .

رویای تحویل سفارشات در تهران به فاصله یک تا سه ساعت و در شهرها از ۲۴ تا ۷۲ ساعت دغدغه اصلی ما بود که بدون عزم جدی و تلاش شبانه روزی یک تیم حرفه ای رسیدن به این مقدار محال است .

دیدگاه ها بسته شده است